ניהול לידים

מערכת lead.im היא הדרך הטובה ביותר לנהל מידע ולבצע אופטימיזציה מסודרת של קמפיינים שיווקיים. היתרון של המערכת בא לידי ביטוי בפלטפורמה חדשנית ונוחה לתפעול. כמו כן, הפלטפורמה מיועדת לביצוע שורה ארוכה של פעולות ניהול לידים. ניתן לנצל את הגישה האינטואיטיבית והממשק המתקדם לטובת הפצת לידים למפרסמים, הקצאת דוחות, ניהול ובקרה על תהליכי עבודה וניהול קול סנטרים. המערכת מסייעת לחיסכון במשאבים ובזמן והיא מומלצת על ידי גופים גדולים במשק.

ניהול לידים בעזרת מערכת lead.im כולל ניהול ערוצי שיווק וקמפיינים. אפשר לדוגמא לנהל את ממשק בקרת הלידים על ידי צפייה מרוכזת בכל הלידים שהתקבלו לפי טווחי תאריכים מוגדרים, או לנהל באופן מלא עמודות ושדות בטבלת הלידים לפי צרכי החברה. המערכת מתאימה למי שרוצה לנהל הרשאות והתראות עבור כל השדות פר משתמש או לכל קבוצת משתמשים בנפרד. במילים אחרות, המערכת מתוכננת לייעל את העבודה עם לידים והיא מאפשרת ריכוז של מידע תחת קורת גג אחת.


מה הקשר בין מערכת ניהול לקליטת לידים מערוצי שיווק?

הטעות הנפוצה ביותר בקרב עסקים בעידן המודרני היא להתמקד בשיטות לאיסוף לידים בלבד. למרות שדרך מערכת lead.im ניתן לעשות גם את זה בקלות ובמהירות, הדגש הוא על הניהול השוטף. בעזרת ניהול מן הסוג הזה ניתן לייעל את העבודה עם לידים ולמנוע אובדן של פרטים חשובים. מערכת lead.im מסוגלת לקלוט לידים מדפי נחיתה, טפסים, פורטלים, אתרי תוכן, תכניות שיתופים ועוד. היא מתחברת לכל ערוצי השיווק ויש בתוכה ממשק ייעודי להרכבת טפסים לכל קמפיין.

מערכת lead.im מסוגלת לקלוט אלפי לידים בדקה. בניגוד למערכות אחרות שבהן יש צורך בשימוש בתוכנות נפרדות לכל פונקציה, המערכת כוללת אפשרות לסינון לידים כפולים וספאם בזמן אמת. ניתן להשתמש במערכת כדי לנהל משימות, תזכורות ויומן פגישות ולמעשה להזין לתוכה בצורה מסודרת את כל צרכי החברה. בתוך המערכת יש אפשרות לתצוגה יומית, שבועית ושנתית או תצוגה "לביצוע מיידי" של משימות פתוחות.


האם יש צורך ברקע טכני כדי להשתמש במערכת?

עוד יתרון של מערכת lead.im הוא שאין שום צורך ברקע טכני. איסוף לידים הוא כיום חלק בלתי נפרד מכל קמפיין שיווקי של חברה מתקדמת, אך השאלה היא מה עושים עם כל הנתונים שמגיעים מהפלטפורמות השונות. בדיוק כאן נכנס לתמונה היתרון של הממשק הנוח והנגיש. איסוף של לידים איכותיים יכול לחשוף אתכם לקהל יעד חדש אך תמיד תצטרכו לנהל אותם כדי לעמוד ביעדים.

לסיכום, מערכת lead.im מספקת את כל הפתרונות הנדרשים עבור ניהול לידים בטווח הקצר והארוך. היא מבוססת על ממשק נוח ויש בה פונקציות מתקדמות שחוסכות זמן וכסף. המערכת מתאימה לכל סוגי העסקים ולמנהלי שיווק. בנוסף, המערכת עומדת בסטנדרטים גבוהים של בקרת איכות בזכות מפרט טכני עשיר.