מדידת שיחות

הנעה לפעולה של לקוחות על ידי הצגת מספר טלפון לא תמיד מספקת למנהלי שיווק את כל הנתונים שהם צריכים. הפתרון הוא מדידת שיחות ואופטימיזציה של קמפיינים שיווקיים בתוך מערכת ניהול לידים.

המדידה מתבצעת על ידי הקצאת רכיב, שתפקידו להעניק מאחורי הקלעים מספר טלפון ייחודי לכל מקור ממנו מגיעה תנועה לאתר. גולש שמגיע לדף נחיתה דרך אתר מסוים יראה מספר טלפון שונה מאשר גולש שמגיע לאותו דף אבל מאתר אחר. מטרת הרכיב היא לשפר יחסי המרה אבל הוא מציע עוד הרבה יתרונות מיוחדים.


כך תזהו אפיקי שיווק אפקטיביים

מערכת lead.im גאה לייעל את השימוש במדידת שיחות והיא מעמידה מגוון כלים לרשות מנהלי שיווק ובעלי חברות. בעזרת המערכת ניתן לרכז את תפעול הלידים תחת קורת גג אחת ולבצע ניהול שוטף של קמפיינים. בעזרת השילוב המצוין בין מערכת lead.im ומדידת שיחות ניתן לעקוב אחר נתונים מדויקים של שיחות נכנסות. המספר הייחודי שאליו נחשף הגולש מאפשר למדוד גם את השפעת מהלכי השיווק ולבצע התאמות ושינויים תוך כדי תנועה.

מדידת שיחות באמצעות מערכת lead.im יכולה להתאים לקמפיינים קיימים וחדשים. היא מיועדת לשיפור יחסי המרה באופן מיידי ולמניעת בזבוז הקצאות ומשאבים. מדידת שיחות מדויקת מאפשרת איתור וליקוי כשלים בתהליך המכירה, הצבעה על נקודות חולשה או לחילופין השקעה באפיקי פרסום אפקטיביים יותר מאחרים. בעזרת מדידת שיחות ניתן להפוך יותר לידים ללקוחות ולסיים עסקאות בצורה הנדרשת. בנוסף, מנהלי שיווק שמשתמשים במערכת lead.im לטובת מדידת שיחות מפיקים ממנה את כל הנתונים הנדרשים על הקמפיין. הנתונים מועברים לרשות בעלי החשבון בזמן אמת והם רלוונטיים בעיקר לעסקים עם תקציב פרסום מוגבל.


מה כולל רכיב מדידת שיחות בתוך מערכת lead.im?

חשוב לזכור שקמפיין גוגל והקלקה לדף נחיתה ומילוי טופס מחייב שימוש ברכיב מדידת שיחות. באותה הזדמנות כדאי לקחת בחשבון את הגולשים שמבצעים שיחה כבר מהמקור הראשון, לכן אין סיבה לוותר על ניטור יעיל של הנתונים. הקצאת מספר דינאמי למדידת שיחות פותרת את הבעיה ומשפרת יחסי המרה והחזר השקעה.

מודול מדידת שיחות הוא חלק בלתי נפרד ממערכת lead.im וגם הוא מופעל על ידי ממשק בקרה נוח ונגיש. המערכת מאפשרת למדוד את איכות השיווק והרלוונטיות של אפיקי פרסום, היא מתאימה לאיסוף לידים ממקורות שונים ובעזרתה ניתן לדעת האם ליד מסוים יכול להפוך ללקוח. כל שיחה נכנסת מוקלטת בתוך המערכת והיא מאפשרת להוסיף מודל מכירת לידים כדי לגבות מהמפרסמים עוד כסף עבור כל שיחה שהוא מקבל.

ניתן להירשם לחודש ניסיון חינם ללא התחייבות ולהשתמש במערכת lead.im כדי למדוד שיחות נכנסות. המערכת מתאימה לקהל יעד מגוון ונפוצה בקרב משרדי פרסום, מנהלי קמפיינים, עסקים, חברות, מוקדי טלפון, אינדקס עסקים ועוד שורה ארוכה של לקוחות מרוצים.